افزایش ترافیک با تولید محتوا متنی

تولید محتوای وبسایت

در دنیای زیبای دیجیتال مارکتینگ اولین کار که باید صورت گیرد ایجاد ترافیک برای وبسایت می باشد. راه های زیادی برای روانه کردن مخاطبان به سمت کسب و کار اینترنتی وجود دارد مانند سئو سایت، تبلیغات کلیکی، ریپورتاژ آگهی، استفاده از فضای اجتماعی، تبلیغات آفلاین و بسیار راه های دیگر. به شخصه علاقه شدید به تبلیغات با ماندگاری زیاد دارم یعنی ما یک تبلیغاتی رو انتخاب و بابت آن هزینه می کنیم تا مدت های زیادی بتوانیم دیده شویم و فروش خدمات و محصولات خود را داشته باشیم. ( تولید محتوای های همیشه سبز )

اگر ما یک وبسایت داشته باشیم که از نظر سرعت لود صفحات، ui and ux ، سئو تکنیکال و بهترین هاستینگ استفاده کرده باشیم. اما از نظر محتوا تهی باشد. بطور یقین به شما قول می دهم که این وبسایت ها به شکست خواهند رسید.

سوالات زیادی در خصوص تولید محتوا وجود دارد از قبیل :

  • چگونه فقط با تولید محتوا به افزایش ترافیک سایت کمک کنیم و چند برابرش کنیم؟
  • چگونه محتوای جامع تولید کنیم؟
  • محتوای هدفمند را چگونه تولید کنیم؟
  • چطوری محتوای سایتمان رتبه خوبی بگیرد؟
  • سایتمان چگونه به یک سایت مرجع تبدیل کنیم؟

 

فقط باید تولید محتوا کنیم؟ خیـــــــر

قرار نیست ما فقط تولید محتوا انجام بدیم  نمی خواهیم مانند سایت های که تعداد صفحات سایتشان زیاد باشد تولید محتوا کنیم ( سایت های مانند Zoomit – Digiato  و سایت بیتوته ) این سایت ها هیچگونه بازاریابی محتوایی ندارند. فقط به فکر ایجاد ترافیک زیاد هستند و درآمد زایی آنها از جذب تبلیغات می باشد.  ما باید تولید محتوای هدفمند انجام بدیم و در انتهای محتوا مخاطب یک اکشنی در سایتمان داشته باشد ( خرید محصول، خدمات یا عضویت در سایت و …)

محتوای خوب تولید کنید تا به مخاطبانتان کمک کند و به شما اعتما کنند و همراه شما باشند و از خدمات و محصولات شما بهرمند شوند.

از کجا شروع به تولید محتوا کنیم:

  • معلومات خود را با مطالعه زیاد بالا ببرید تا دایره لغات شما افزایش یابد.
  • تا می توانید  کتابهای حوزه کسب و کار خودتان را بخوانید.
  • پژوهش ها و مقالات حوزه کسب و کاری خود را بررسی کنید.
  • بلاگ ها و فضای اجتماعی خوزه خودتان را دنبال کنید.
  • برای خواندن وبلاگ های انگلیسی، زبان خودتان را تقویت کنید.

 

سستی را کنار بگذارید و شروع به نوشتن کنید :

از کتاب های که خوانده اید خلاصه نویسی کنید.فایل های صوتی و پادکست های حوزه فعالیت خود را بشنوید.ویدئو های تولید شده حوزه کاری خود که در سایتهای یوتیوب و آپارات و سایتهای ویدئوی منشر می شود را ببینید. در انجمن ها و گروهای که در سایت های فرومی وجود دارد شرکت کنید. گروه های و  کانال های تلگرامی عضو شوید و فعال باشید. در مورد چیز های که یاد گرفته اید صحبت کنید و آنها را به پادکست و ویدئو تبدیل کنید.

 

آیا هر نوع محتوایی پادشاه است؟

اینجور بگیم که چه نوع محتوایی پادشاه ست ؟ آیا میتونیم بگیه که محتواهای طولانی پادشاه است؟ محتوای که در صفحه نخست گوگل باشد پادشاه است؟ محتوایی که کپی نباشه ؟برای جواب به این سوالات باید چند فاکتور سنجش محتوای عای و پادشاه در نظر بگیریم تا بتوانیم محتوای پادشاه را تشخیص بدهیم.

 

 

 

جهت شرکت در دوره تولید محتوای سایت با شماره 09178118229 تماس بگیرید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید