آموزش گوگل سرچ کنسول

آموزش سرچ کنسول گوگل در شیراز

درباره دوره، آموزش گوگل سرچ کنسول google search console

در کارگاه گوگل وبمستر تولز ، به شما در خصوص عملکرد دقیق سایت خود آموزش خواهیم داد. موارد مانند اینکه چوگه سایت خود را ایندکس کنید؟چگونه سرعت ایندکس شدن سایت را بالا ببرید؟ربات های گوگل در سایت شما چگونه عمل میکنند؟تشخص و رفع مقالات تکراری در سایت؟جایگاه کلمات کلیدی سایت شما در جستجوی های گوگل؟ مشاهد روند عمکرد سئو سایت در ماهای گذشته؟

به شما آموزش خواهیم داد که مقالات قبلی را چگونه آپدیت کنید و پوزیشن مقاله را ارتقاء بدین؟ رفع خطاء های که در سایت اتفاق می افتد و گوگل آنها را به شما هشدار می دهد؟

گوگل سرچ کنسول یکی از ابزار های غیر قابل انکار گوگل می باشد که به رایگان در اختیار وبمستران قرار داده است. به دلیل آمار و امکاناتی که می دهد به هیچ عنوان نمی تواند ابزار دیگری را جایگزین آن کرد. وبمستران حرفه ای برای آنالیز روزانه، هفتگی و ماهانه از سایت خود از این ابزار سودمند و رایگان استفاده می کنند.

 

سرچ کنسول ابزار جدیدی با قابلیت های زیاد

در کارگاه google search console ما قابلیت های جدید سرچ کنسول را به شما آموزش خواهیم داد و تفاوت آن را با ورژن قدیمی  یعنی گوگل سرچ کنسول مطرح می کنیم.

مطالب ارائه شده در کارگاه 

1-معرفی سایت به گوگل

مسیر درست معرفی سایت به گوگل و توضیح بخش های مختلف آن را آموزش خواهیم داد.

2- نظارت بر سلامت و عمکرد سایت

بخش خطا های و هشدارهای که از سمت گوگل در مورد وبسایت شما داده می شود را آموزش خواهیم داد. راه های برطرف کردن ارور های را کامل شرح می دهیم. میزان عملکرد سایت و سلامت آن از نظر سئو بررسی و آموزش خواهید دید.

3-تحلیل اطلاعات و مشخص کردن اهداف جدید در گوگل سرچ کنسول

4-تضمین امنیت سایت از طریق گوگل

5-تغییر دامنه از طریق گوگل سرچ کنسول

 

در نهایت

در این کارگاه شما علاوه بر اینکه با کایه ابزار های موجود در گوگل سرچ کنسول قدیم و جدید آشنا شده و نحوه استفاده از آن را به درستی می آموزید. تمامی قسمت ها با مثال های عملی و نمونه سایت های واقعی در کلاس بررسی و توضیح داده خواهد شد.

جهت شرکت در دوره می توانید عدد 2 را به شماره 09178118229 ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید